Дрогобич

~У ньому вся сіль~

Місто засноване наприкінці XI століття. У 1340 році стало центром староства Перемишльської землі Руського воєводства Королівства Польського, згодом — Речі Посполитої Обох Народів. З ХV століття місто розвивалося, як, передовсім, ярмарковий і солеварний центр. Після Першого поділу Польщі Дрогобич відійшов до Імперії Габсбургів. В середині ХІХ століття  перетворився на найбільший у Європі нафтовий центр, що сприяло швидкому розвитку міста. У міжвоєнній Польщі був центром повіту Львівського воєводства. За Пактом Молотова — Ріббентропа 1939 року відійшов до Радянського Союзу. У 1939–1941 і 1944–1959 роках — центр Дрогобицької області.

Сьогодні місто відоме, як мала батьківщина Юрія Дрогобича, Івана Франка і Бруно Шульца. У місті діяли численні нафтопереробні підприємства. У 1250 році тут засновано Дрогобицький солевиварювальний завод, який є найстарішим солевиварювальним заводом у Європі.

 

Логотип складається з топки солі, астролябії Юрія Котермака та букви Д, композиція підсумовується посмішкою:

Основна версія лого:

Англійська+польська:

Варіанти з лозунгом:

Колір

Більшість історичних будівель Дрогобича викладені зі старовинної цегли, колір якої є основним у логотипі

Усі додаткові кольори для нижньої графічної частини та додаткових елементів використовуються в залежності від теми, настрою та характеру носія

 

 

 

Тепер місто вміє розмовляти)

 

 

 

 

 

Чим більше туристів, тим щасливіший логотип